AcasaInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Program Liga 1!

In jos 
AutorMesaj
norbyy

avatar

Mesaje : 201
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 25
Localizare : in tribuna, sparg seminte

MesajSubiect: Program Liga 1!   Vin Iul 16, 2010 7:03 am

Programul partidelor din turul campionatului, ediţia 2010/2011 a Ligii I, stabilit, joi, la sediul LPF, este următorul:
Etapa I -24 iulie 2010
Rapid - FC Vaslui
FCM TARGU MURES - FC Braşov
Universitatea Cluj - Steaua
Universitatea Craiova - CFR Cluj
FC Timişoara - Gloria Bistriţa
Victoria Brăneşti - Gaz Metan Mediaş
Astra Ploieşti - Dinamo
Sportul Studenţesc - Oţelul Galaţi
Internaţional Curtea de Argeş - Unirea Urziceni

Etapa a II-a
FC Vaslui - FCM Târgu Mureş
FC Braşov - Universitatea Cluj
Steaua - Universitatea Craiova
CFR Cluj - Victoria Brăneşti
Gloria Bistriţa - Astra Ploieşti
Gaz Metan Mediaş - FC Timişoara
Dinamo - Sportul Studenţesc
Oţelul Galaţi - Internaţional Curtea de Argeş
Unirea Urziceni - Rapid

Etapa a III-a
Rapid - Oţelul Galaţi
FCM Târgu Mureş - Unirea Urziceni
Universitatea Cluj - FC Vaslui
FC Timişoara - CFR Cluj
Victoria Brăneşti - Universitatea Craiova
Astra Ploieşti - Gaz Metan Mediaş
Sportul Studenţesc - Gloria Bistriţa
Internaţional Curtea de Argeş - Dinamo
FC Braşov - Steaua

Etapa a IV-a
Universitatea Craiova - FC Timişoara
FC Vaslui - FC Braşov
Steaua - Victoria Brăneşti
CFR Cluj - Astra Ploieşti
Gloria Bistriţa - Internaţional Curtea de Argeş
Gaz Metan Mediaş - Sportul Studenţesc
Dinamo - Rapid
Oţelul Galaţi - FCM Târgu Mureş
Unirea Urziceni - Universitatea Cluj

Etapa a V-a
Rapid - Gloria Bistriţa
FCM Târgu Mureş - Dinamo
Universitatea Cluj - Oţelul Galaţi
FC Timişoara - Victoria Brăneşti
Astra Ploieşti - Universitatea Craiova
Sportul Studenţesc - CFR Cluj
Internaţional Curtea de Argeş - Gaz Metan Mediaş
FC Vaslui - Steaua
FC Braşov - Unirea Urziceni

Etapa VI-a
Universitatea Craiova - Sportul Studenţesc
Victoria Brăneşti - Astra Ploieşti
Steaua - FC Timişoara
CFR Cluj - Internaţional Curtea de Argeş
Gloria Bistriţa - FCM Târgu Mureş
Gaz Metan Mediaş - Rapid
Dinamo - Universitatea Cluj
Oţelul Galaţi - FC Braşov
Unirea Urziceni - FC Vaslui

Etapa a VII-a
Rapid - CFR Cluj
FCM Târgu Mureş - Gaz Metan Mediaş
Universitatea Cluj - Gloria Bistriţa
Astra Ploieşti - FC Timişoara
Sportul Studenţesc - Victoria Brăneşti
Internaţional Curtea de Argeş - Universitatea Craiova
FC Vaslui - Oţelul Galaţi
FC Braşov - Dinamo
Unirea Urziceni - Steaua

Etapa a VIII-a
Universitatea Craiova - Rapid
FC Timişoara - Sportul Studenţesc
Victoria Brăneşti - Internaţional Curtea de Argeş
Steaua - Astra Ploieşti
CFR Cluj - FCM Târgu Mureş
Gloria Bistriţa - FC Braşov
Gaz Metan Mediaş - Universitatea Cluj
Dinamo - FC Vaslui
Oţelul Galaţi - Unirea Urziceni

Etapa a IX-a
Rapid - Victoria Brăneşti
FCM Târgu Mureş - Universitatea Craiova
Universitatea Cluj - CFR Cluj
Sportul Studenţesc - Astra Ploieşti
Internaţional Curtea de Argeş - FC Timişoara
FC Vaslui - Gloria Bistriţa
FC Braşov - Gaz Metan Mediaş
Oţelul Galaţi - Steaua
Unirea Urziceni - Dinamo

Etapa a X-a
Universitatea Craiova - Universitatea Cluj
FC Timişoara - Rapid
Victoria Brăneşti - FCM Târgu Mureş
Astra Ploieşti - Internaţional Curtea de Argeş
Steaua - Sportul Studenţesc
CFR Cluj - FC Braşov
Gloria Bistriţa - Unirea Urziceni
Gaz Metan Mediaş - FC Vaslui
Dinamo - Oţelul Galaţi

Etapa a XI-a
Rapid - Astra Ploieşti
FCM Târgu Mureş - FC Timişoara
Universitatea Cluj - Victoria Brăneşti
Internaţional Curtea de Argeş - Sportul Studenţesc
FC Vaslui - CFR Cluj
FC Braşov - Universitatea Craiova
Dinamo - Steaua
Oţelul Galaţi - Gloria Bistriţa
Unirea Urziceni - Gaz Metan Mediaş

Etapa a XII-a
Universitatea Craiova - FC Vaslui
FC Timişoara - Universitatea Cluj
Victoria Brăneşti - FC Braşov
Astra Ploieşti - FCM Târgu Mureş
Sportul Studenţesc - Rapid
Steaua - Internaţional Curtea de Argeş
CFR Cluj - Unirea Urziceni
Gloria Bistriţa - Dinamo
Gaz Metan Mediaş - Oţelul Galaţi

Etapa a XIII-a
Rapid - Internaţional Curtea de Argeş
FCM Târgu Mureş - Sportul Studenţesc
Universitatea Cluj - Astra Ploieşti
FC Vaslui - Victoria Brăneşti
FC Braşov - FC Timişoara
Gloria Bistriţa - Steaua
Dinamo - Gaz Metan Mediaş
Oţelul Galaţi - CFR Cluj
Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Etapa a XIV-a
Rapid - Steaua
Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi
FC Timişoara - FC Vaslui
Victoria Brăneşti - Unirea Urziceni
Astra Ploieşti - FC Braşov
Sportul Studenţesc - Universitatea Cluj
Internaţional Curtea de Argeş - FCM Târgu Mureş
CFR Cluj - Dinamo
Gaz Metan Mediaş - Gloria Bistriţa

Etapa a XV-a
FCM Târgu Mureş - Rapid
Universitatea Cluj - Internaţional Curtea de Argeş
FC Vaslui - Astra Ploieşti
FC Braşov - Sportul Studenţesc
Steaua - Gaz Metan Mediaş
Gloria Bistriţa - CFR Cluj
Dinamo - Universitatea Craiova
Oţelul Galaţi - Victoria Brăneşti
Unirea Urziceni - FC Timişoara

Etapa a XVI-a
Rapid - Universitatea Cluj
FCM Târgu Mureş - Steaua
Universitatea Craiova - Gloria Bistriţa
FC Timişoara - Oţelul Galaţi
Victoria Brăneşti - Dinamo
Astra Ploieşti - Unirea Urziceni
Sportul Studenţesc - FC Vaslui
Internaţional Curtea de Argeş - FC Braşov
CFR Cluj - Gaz Metan Mediaş

Etapa a XVII-a
Universitatea Cluj - FCM Târgu Mureş
FC Vaslui - Internaţional Curtea de Argeş
FC Braşov - Rapid
Steaua - CFR Cluj
Gloria Bistriţa - Victoria Brăneşti
Gaz Metan Mediaş - Universitatea Craiova
Dinamo - FC Timişoara
Oţelul Galaţi - Astra Ploieşti
Unirea Urziceni - Sportul Studenţesc

Speram ca FCM sa reuseasca sa faca o figura frumoasa in prima sa participare in Liga 1!
Sus In jos
http://legio-vici-maris.blogspot.com
B/-\R/-\B/-\5|

avatar

Mesaje : 125
Data de inscriere : 21/07/2010

MesajSubiect: Re: Program Liga 1!   Lun Iul 26, 2010 4:56 am

Sportul Studentesc 0-1 Otelul Galati (Catalin Iorga 4')
Pandurii Tg Jiu 0-0 Unirea Urziceni
Rapid Bucuresti 2-0 FC Vaslui (Ovidiu Herea 28', Cesinha 83')
Universitatea Craiova 0-0 CFR Cluj
Poli Timisoara 2-2 Gloria Bistrita (Dorin Goga 10', Lukas Magera 73'/ Andrei Muresan 19', Cristian Coroian 69')
U Cluj 1-2 Steaua Bucuresti (Claudiu Niculescu 8'/Dorel Stoica 45', Bogdan Stancu 72')
Astra Ploiesti 1-2 Dinamo Bucuresti (Raymond Lukacs 34'/Ousmane N'Doye 78', Adrian Cristea 90+3')
FCM Tg. Mures 0-1 FC Brasov (Valentin Badea 68')
Victoria Branesti 2-3 Gaz Metan Medias (Vasile Olariu 40', Bogdan Oprea 90+1'/Eric Oliveira 22', 75', Radu Zaharia 27')


Echipa M V E I Gol +/- Pct.
1 Rapid 1 1 0 0 2-0 2 3
2 Gaz Metan 1 1 0 0 3-2 1 3
3 Dinamo 1 1 0 0 2-1 1 3
4 Steaua 1 1 0 0 2-1 1 3
5 FC Brasov 1 1 0 0 1-0 1 3
6 Otelul Galati 1 1 0 0 1-0 1 3
7 FC Timisoara 1 0 1 0 2-2 0 1
8 Gloria Bistrita 1 0 1 0 2-2 0 1
9 CFR Cluj 1 0 1 0 0-0 0 1
10 Pandurii Tg. Jiu 1 0 1 0 0-0 0 1
11 U Craiova 1 0 1 0 0-0 0 1
12 Unirea Urziceni 1 0 1 0 0-0 0 1
13 Victoria Branesti 1 0 0 1 2-3 -1 0
14 Astra Ploiesti 1 0 0 1 1-2 -1 0
15 U Cluj 1 0 0 1 1-2 -1 0
16 FCM Tg.Mures 1 0 0 1 0-1 -1 0
17 Sp.Studentesc 1 0 0 1 0-1 -1 0
18 FC Vaslui 1 0 0 1 0-2 -2 0



Ultima editare efectuata de catre B/-R/-B/-5| in Mar Iul 27, 2010 3:40 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://liga1futsalcityus.weebly.com
mofo

avatar

Mesaje : 24
Data de inscriere : 22/07/2010
Varsta : 25

MesajSubiect: Re: Program Liga 1!   Lun Iul 26, 2010 4:46 pm

Dinamo ce bulan a avut aseara in min 93 Razz
Sus In jos
pacalici

avatar

Mesaje : 139
Data de inscriere : 27/07/2010
Varsta : 25
Localizare : Tg-Mures

MesajSubiect: Re: Program Liga 1!   Mar Iul 27, 2010 5:58 pm

Chiar ca da:)) daca facea egal acuma nu acolo era:))
Sus In jos
B/-\R/-\B/-\5|

avatar

Mesaje : 125
Data de inscriere : 21/07/2010

MesajSubiect: Re: Program Liga 1!   Dum Sept 12, 2010 3:48 am

IUUUUUUUUUUUUUUI ce victoriee frumoasa pentru Urziceni...vaaaaai mamaaaaa
Sus In jos
http://liga1futsalcityus.weebly.com
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: Program Liga 1!   

Sus In jos
 
Program Liga 1!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fotbal :: Liga 1-
Mergi direct la: